Sapho OASIS keramické umyvadlo volně stojící 40x89x52cm, police do prostoru, bílá/dub cardamom AS628-K2776
Kód: AS628-K2776Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.16 kg |
| EAN: | 8590913136269 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 4 ks |
| Barva: | Hnědá |
| Hloubka: | 400 mm |
| Hmotnost: | 19.16 kg |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Rozměr: | 52x90,7x40 cm |
| Série: | OASIS |
| Šířka: | 520 mm |
| Tvar: | Kruh |
| Typ umyvadla: | Na postavení |
| Výška: | 907 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | K postavení |
| Balení - hmotnost: | 19.160 kg |
| Balení - šířka: | 420 mm |
| Balení - tloušťka: | 540 mm |
| Balení - výška: | 910 mm |





