Sapho OASIS podstavec pod umyvadlo, LED difuzor, ø 400x745mm, agila AS708-43
Kód: AS708-43Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 9.2 kg |
| EAN: | 8590913135767 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Hnědá |
| Hloubka: | 400 mm |
| Hmotnost: | 9.2 kg |
| Materiál: | PVC |
| Průměr: | 400 mm |
| Rozměr: | 40x74,5 cm |
| Šířka: | 400 mm |
| Výška: | 745 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 9.200 kg |
| Balení - šířka: | 420 mm |
| Balení - tloušťka: | 400 mm |
| Balení - výška: | 760 mm |





