Sapho Podpěrná konzole 350x280x40mm, lakovaná ocel, černá mat, 1 ks 30375
Kód: 30375Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:- Součástí balení je instalační balíček
- Nosnost 50kg při instalaci do zdi z pevných cihel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k nábytku |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.95 kg |
| EAN: | 8590913931680 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 350 mm |
| Hmotnost: | 1.95 kg |
| Materiál: | Ocel |
| Rozměr: | 4x28x35 cm |
| Šířka: | 40 mm |
| Výška: | 280 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 1.950 kg |
| Balení - šířka: | 360 mm |
| Balení - tloušťka: | 290 mm |
| Balení - výška: | 50 mm |





