Sapho Podpěrná konzole 490x330x40mm, ocel, chrom, 1 ks 30374
Kód: 30374Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k nábytku |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 8590913941016 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hloubka: | 490 mm |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| Materiál: | Ocel |
| Rozměr: | 4x33x49 cm |
| Šířka: | 40 mm |
| Výška: | 330 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 2.400 kg |
| Balení - šířka: | 360 mm |
| Balení - tloušťka: | 550 mm |
| Balení - výška: | 50 mm |





