Sapho Podpěrná konzole 490x690x20mm, lakovaná ocel, černá mat 30362
Kód: 30362Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:- Pro desky AVICE, WOODY a PLATO
- Součástí balení jsou kotevní šrouby do zdi, krytky v barvě konzole a nastavitelná plastová nožka
-
Nosnost 50kg při instalaci do zdi z pevných cihel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k nábytku |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8590913929366 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 490 mm |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Materiál: | Ocel |
| Rozměr: | 2x69x49 cm |
| Šířka: | 20 mm |
| Výška: | 690 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 2.000 kg |
| Balení - šířka: | 700 mm |
| Balení - tloušťka: | 500 mm |
| Balení - výška: | 25 mm |
| Položka byla vyprodána… | |





