Sapho POWERFLEX kovová sprchová hadice, 150cm, světlé zlato mat FLEX150GBL
Kód: FLEX150GBLDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové hadice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8590913146756 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Zlato mat |
| Délka: | 1500 mm |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| Materiál: | Nerez |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Klasická |
| Balení - hmotnost: | 0.220 kg |
| Balení - šířka: | 200 mm |
| Balení - tloušťka: | 200 mm |
| Balení - výška: | 30 mm |





