Sapho POWERFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, zlato mat FLEX150GO
Kód: FLEX150GODetailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové hadice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.374 kg |
| EAN: | 8590913123849 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Zlato mat |
| Délka: | 1500 mm |
| Hmotnost: | 0.374 kg |
| Materiál: | Plast |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Klasická |
| Balení - hmotnost: | 0.374 kg |
| Balení - šířka: | 200 mm |
| Balení - tloušťka: | 200 mm |
| Balení - výška: | 30 mm |





