Sapho Prádelní koš do skříně 310x500x230mm, suchý zip, šedá UPK350
Kód: UPK350Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Prádelní látkový koš na suchý zip
- určený pro policové doplňkové skříňky v rozměru 35x140x30 cm
- větší využití prostoru skříňky a možnost odkládání i malého prádla (kapesníky, ponožky apod.) oproti drátěnému koši na prádlo
- instalace a vyjmutí koše je snadné díky použití suchých zipů
- vyroben z pevné látky šedé barvy (35 % bavlna, 65 % polyester), lze prát v pračce na 60 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prádelní koše |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8590913854897 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Šedá |
| Hloubka: | 230 mm |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| Rozměr: | 31x50x23 cm |
| Šířka: | 310 mm |
| Výška: | 500 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 1.100 kg |
| Balení - šířka: | 330 mm |
| Balení - tloušťka: | 220 mm |
| Balení - výška: | 30 mm |





