Sapho Rohový ventil s matkou, kulatý, 1/2"x3/8", chrom SL011
Kód: SL011Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kohouty a ventily |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8590913891236 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Speciální možnosti: | Bez filtru |
| Velikost závitu: | 1/2"x3/8" |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.160 kg |
| Balení - šířka: | 95 mm |
| Balení - tloušťka: | 55 mm |
| Balení - výška: | 40 mm |





