Sapho Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/černá mat SK736
Kód: SK736Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční sprchy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8590913855474 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá mat |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| Materiál: | Plast |
| Ostatní: | AntiCalc, Jedna funkce |
| Průměr: | 102 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 244 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.180 kg |
| Balení - šířka: | 260 mm |
| Balení - tloušťka: | 110 mm |
| Balení - výška: | 60 mm |





