Sapho Sada 2 úchytů WC sedátka, černá mat NDPC103-5B
Kód: NDPC103-5BDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC příslušenství |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 8590913118074 |
| Balení: | 1 ks |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.190 kg |
| Balení - šířka: | 80 mm |
| Balení - tloušťka: | 70 mm |
| Balení - výška: | 50 mm |





