Sapho SCALO skleněné umyvadlo na desku 56x36cm, černá TY318B
Kód: TY318BSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 8590913134524 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 360 mm |
| Hmotnost: | 9 kg |
| Materiál: | Sklo |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Rozměr: | 56x10x36 cm |
| Série: | BEAUTY |
| Šířka: | 560 mm |
| Tvar: | Ovál/Elipsa |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Výška: | 100 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | K postavení |
| Balení - hmotnost: | 9.000 kg |
| Balení - šířka: | 440 mm |
| Balení - tloušťka: | 440 mm |
| Balení - výška: | 165 mm |





