Sapho SKA konzole pod umyvadlo/desku 119, 7x22x51cm, černá mat SKA820
Kód: SKA820Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:- Součástí balení jsou kotevní šrouby do zdi a krytky v barvě konstrukce.
Industriální styl nic nepředstírá. Je jednoduchý, minimalistický, mívá ostré hrany a přímé linie. Své uplatnění zde nachází především kovové prvky ve své původní neuhlazené podobě. Nejčastěji se setkáváme s kontrastem bílé a černé barvy. Tento styl je inspirován starými průmyslovými halami a ukazuje jednoduchou krásu, která se ukrývá za obnaženými trubkami a kovovými konstrukcemi, jakými jsou i konstrukce série SKA.
Standardně dodáváme konstrukce v bílé a černé barvě, v matném provedení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Police a konstrukce |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.61 kg |
| EAN: | 8590913125157 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 510 mm |
| Hmotnost: | 6.61 kg |
| Materiál: | Ocel |
| Rozměr: | 119,7x22x51 cm |
| Série: | SKA Industrial |
| Šířka: | 1197 mm |
| Výška: | 220 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Balení - hmotnost: | 6.610 kg |
| Balení - šířka: | 1220 mm |
| Balení - tloušťka: | 530 mm |
| Balení - výška: | 240 mm |





