Sapho Sprchová souprava, posuvný držák, 800mm, zlato mat SC716G
Kód: SC716GDetailní popis produktu
Soubory ke stažení:AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové sloupy a soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.23 kg |
| EAN: | 8590913123771 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Zlato mat |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Hmotnost: | 1.23 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | AntiCalc, Jedna funkce, Sprcha + držák + hadice 150 cm |
| Rozměr průřezu tyče: | Průměr 19 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 800 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 1.230 kg |
| Balení - šířka: | 105 mm |
| Balení - tloušťka: | 740 mm |
| Balení - výška: | 105 mm |





