Sapho Sprchová souprava, posuvný držák 708mm, měď mat SC715PG
Kód: SC715PGSouvisející produkty
Detailní popis produktu
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové sloupy a soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.412 kg |
| EAN: | 8590913122262 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Měď mat |
| Funkce sprchy: | Déšť, Masáž, Déšť/Masáž, Perličkový déšť, Déšť/Perličkový déšť |
| Hmotnost: | 1.412 kg |
| Materiál: | ABS/nerez |
| Ostatní: | AntiCalc, PVD povrchová úprava, Více funkcí, Sprcha + držák + hadice 150 cm |
| Rozměr průřezu tyče: | Průměr 22 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 708 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 1.412 kg |
| Balení - šířka: | 210 mm |
| Balení - tloušťka: | 720 mm |
| Balení - výška: | 70 mm |





