Sapho Sprchové ramínko kulaté nízké, 450mm, chrom D30A
Kód: D30ASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchová ramínka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 8590913801303 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 450 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Šířka: | 45 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 45 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Nástěnná |
| Balení - hmotnost: | 0.650 kg |
| Balení - šířka: | 50 mm |
| Balení - tloušťka: | 505 mm |
| Balení - výška: | 50 mm |





