Sapho Sprchové stropní ramínko, kulaté, 150mm, chrom 1205-08
Kód: 1205-08Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchová ramínka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8590913804670 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 150 mm |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 150 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Stropní |
| Balení - hmotnost: | 0.180 kg |
| Balení - šířka: | 250 mm |
| Balení - tloušťka: | 70 mm |
| Balení - výška: | 40 mm |





