Sapho Sprchové stropní ramínko, kulaté, 200mm, měď mat 1205-05PG
Kód: 1205-05PGDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyústění sprchy a ramínka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8590913122330 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Měď mat |
| Délka: | 200 mm |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 200 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Stropní |
| Balení - hmotnost: | 0.200 kg |
| Balení - šířka: | 50 mm |
| Balení - tloušťka: | 50 mm |
| Balení - výška: | 200 mm |





