Sapho Sprchový sloup s termostatickou baterií, černá mat KJ639
Kód: KJ639Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | S baterií |
|---|---|
| Hmotnost: | 8.714 kg |
| EAN: | 8590913874529 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá mat |
| Druh ovládání: | Termostat |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Hmotnost: | 8.714 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | Nastavitelná výška sloupu, AntiCalc |
| Průtok (3 bar): | 18.37 l/min |
| Rozměr průřezu tyče: | Průměr 23 mm |
| Sprchové sloupy: | S baterií |
| Šířka: | 295 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 1173 mm |
| Záruční doba: | 6 let |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Balení - hmotnost: | 8.714 kg |
| Balení - šířka: | 450 mm |
| Balení - tloušťka: | 990 mm |
| Balení - výška: | 175 mm |





