Sapho Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
Kód: SI515Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8590913814280 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá mat |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr odpadu: | 32 mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.700 kg |
| Balení - šířka: | 120 mm |
| Balení - tloušťka: | 70 mm |
| Balení - výška: | 320 mm |





