Sapho Závěsná skleněná polička na sprchovou zástěnu 400x180x125mm, černá mat 1301-15B
Kód: 1301-15BSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Poličky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.34 kg |
| EAN: | 8590913888533 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 400 mm |
| Druh: | Polička: závěsná |
| Hloubka: | 128 mm |
| Hmotnost: | 1.34 kg |
| Materiál: | Mosaz, Sklo |
| Rozměr: | 400x195x128 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 195 mm |
| Záruční doba: | 12 let |
| Instalace: | Závěsná |
| Balení - hmotnost: | 1.340 kg |
| Balení - šířka: | 110 mm |
| Balení - tloušťka: | 420 mm |
| Balení - výška: | 40 mm |





