Silfra Náhradní mosazná odtoková mřížka k vanovým soupravám, bronz RI00792
Kód: RI00792Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k vanám |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8019571146378 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bronz |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.110 kg |
| Balení - šířka: | 100 mm |
| Balení - tloušťka: | 90 mm |
| Balení - výška: | 50 mm |




