Silfra Náhradní mosazná zátka k vanovým soupravám, 72mm, chrom RI00651
Kód: RI00651Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k vanám |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8019571146187 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr: | 72 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.170 kg |
| Balení - šířka: | 100 mm |
| Balení - tloušťka: | 90 mm |
| Balení - výška: | 50 mm |




