Mereo Aira, Ponte koupelnová galerka 60 cm, zrcadlová skříňka, dub Kronberg CN716GD
Kód: CN716GDSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Vyberte si galerku a k ní si sestavte jednotlivé skříňky nebo police. Galerky dodáváme v rozměrech 600x700x140 mm. Na výběr je ze čtyř barevných provedení: bílá vysoký lesk perlička, dub Kronberg, dub Riviera, dub Halifax.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Série MEREO |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 8592480076054 |
| Barva: | Dub Kronberg |
| Délka: | 700 mm |
| Hloubka: | 140 mm |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Série: | Aira |
| Šířka: | 600 mm |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ: | Galerka |
| Záruční doba: | 2 roky |




