Mereo Aira koupelnová galerka 60 cm, zrcadlová skříňka, dub Halifax CN715GH
Kód: CN715GHSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Jednoduchost, efektivnost, elegance. To jsou hlavní společné jmenovatele koupelnového nábytku, který ozdobí každou koupelnu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Série MEREO |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 8592480103071 |
| Barva: | Dub Halifax tabák |
| Délka: | 700 mm |
| Hloubka: | 140 mm |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Série: | Aira |
| Šířka: | 600 mm |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ: | Galerka |
| Záruční doba: | 2 roky |




