Mereo Vigo, koupelnová skříňka s keramickým umývátkem, 33 cm, dub Riviera CN351
Kód: CN351Související produkty
Vigo, koupelnová skříňka vysoká, 320x1700x270 mm, závěsná, levé nebo pravé otevírání, dub Riviera.
WC SET obsahuje - modul pro zazdění, závěsné WC Rimless, sedátko Soft - Close, tlačítko MM20, izolace
WC SET obsahuje - modul pro zazdění, závěsné WC Rimless, sedátko Soft - Close, tlačítko MM10, izolace
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Série koupelnového nábytku Vigo umožňuje kombinovat skříňky do mnoha různých variant. Vytvořit tak lze jak složité kombinace do velkých koupelen, tak minimalistické řešení v moderním designu. Dvířka jsou vybaveny designovými chromovanými úchytkami a pomalým dovíráním. Na výběr je ze dvou barevných kombinací, bílá lesk, dub Riviera. Skříňky mají laserové opracování hran a všechny jsou určené k zavěšení. Skříňka je dodávána ve smontovaném stavu mimo dvířek, kde si při montáži pantů zvolíte levé nebo pravé otevírání.
- baterie je uprostřed umyvadla
- obsahuje jednu policovou desku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Série MEREO |
|---|---|
| Hmotnost: | 26.2 kg |
| EAN: | 8592480093563 |
| Barva: | Dub Riviera |
| Délka: | 710 mm |
| Hloubka: | 290 mm |
| Hmotnost: | 26.2 kg |
| Série: | Vigo |
| Šířka: | 330 mm |
| Typ: | S umývátkem |
| Umístění: | K zavěšení |
| Záruční doba: | 2 roky |
Vigo, koupelnová skříňka s keramickým umývátkem, 330x710x290 mm, spodní, bílá lesklá.
Leny, koupelnová skříňka nízká, 332x675x253 mm, závěsná, pravé otevírání, 2 police, bílá lesk.




