Isvea PURITY keramické umyvadlo 50x42cm, bílá 10PL50050
Kód: 10PL50050Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Bez glazované zadní stěny.
Jak název PURITY napovídá, vyznačuje se série čistotou geometrických křivek se zaměřením na jednoduchost a funkčnost. Série nabízí přísně kvadratickou linii i jemné zaoblení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Série PURITY |
|---|---|
| Hmotnost: | 13.38 kg |
| EAN: | 8697687602515 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 420 mm |
| Hmotnost: | 13.38 kg |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | ANO |
| Rozměr: | 50x13x42 cm |
| Série: | PURITY |
| Šířka: | 500 mm |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Výška: | 130 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | K postavení, Nástěnná-šrouby |
| Balení - hmotnost: | 13.380 kg |
| Balení - šířka: | 520 mm |
| Balení - tloušťka: | 475 mm |
| Balení - výška: | 170 mm |




