Sapho ALETTE keramické umyvadlo na desku, vysoké, Ø 41cm, bílá AR459
Kód: AR459Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Hmotnost: | 8.97 kg |
| EAN: | 8590913114755 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 410 mm |
| Hmotnost: | 8.97 kg |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Průměr: | 410 mm |
| Přepad: | NE |
| Rozměr: | 41x18 cm |
| Šířka: | 410 mm |
| Tvar: | Kruh |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Výška: | 180 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | K postavení |
| Balení - hmotnost: | 8.970 kg |
| Balení - šířka: | 430 mm |
| Balení - tloušťka: | 430 mm |
| Balení - výška: | 165 mm |





