Sapho AXUS stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, výška 345 mm, chrom 1112-72
Kód: 1112-72Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:ECO kartuše
Systém úspory spotřeby vody a energie: V základní poloze vytéká studená voda, postupným otáčením páky doleva se přidává voda teplá. Průtok vody je regulován zvednutím páky baterie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové baterie |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.64 kg |
| EAN: | 8590913801839 |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 2.64 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Rozměr: | 345 mm výška |
| Speciální možnosti: | Výsuvná sprška,Otočné ramínko,Úsporná kartuše |
| Tvar: | Kruhové |
| Typ: | Stojánková |
| Vícekus: | 1 |
| Záruční doba: | 6 let |
| Balení - hmotnost: | 2.640 kg |
| Balení - šířka: | 450 mm |
| Balení - tloušťka: | 325 mm |
| Balení - výška: | 100 mm |





