Sapho BD páková baterie na okraj vany, chrom BD12751
Kód: BD12751Související produkty
490 Kč
–14 %
Sapho Ruční masážní sprcha, 5 režimů sprchování, průměr 110mm, ABS/chrom 1204-05
Skladem (expedice do 3 dnů)
421 Kč
4 990 Kč
–14 %
Silfra FOLLOW ME sprchová průchodka s odvodněním na okraj vany vč. hadice a drenážního kusu, kulatá, chrom PD467
Skladem (expedice do 3 dnů)
4 291 Kč
2 490 Kč
–14 %
Sapho Nástěnná výtoková hubice, 210mm, chrom CR210CRO
Skladem (expedice do 3 dnů)
2 141 Kč
190 Kč
–14 %
Sapho Sprchové kolínko mezi hlavici a hadici 1/2", mosaz/chrom AR067
Skladem (expedice do 3 dnů)
163 Kč
4 190 Kč
–14 %
Sapho SENATOR vanová souprava s napouštěním, click-clack, délka 900mm, zátka 72mm, nerez mat VR269028
Skladem (expedice do 3 dnů)
3 603 Kč
2 990 Kč
–14 %
Sapho Výtoková hubice na okraj vany, 170mm, chrom 48B100
Skladem (expedice do 3 dnů)
2 571 Kč
5 890 Kč
–14 %
Sapho Výtoková hubice na okraj vany, šířka 160mm, chrom BD30051
Skladem za 1-2 měsíce
5 065 Kč
3 390 Kč
–14 %
Sapho Výtoková hubice na okraj vany, šířka 80mm, chrom BD31051
Skladem (expedice do 3 dnů)
2 915 Kč
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové baterie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.61 kg |
| EAN: | 8015385114602 |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 1.61 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Rozměr: | 130x70 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Typ: | Na okraj vany |
| Vícekus: | 1 |
| Záruční doba: | 6 let |
| Balení - hmotnost: | 1.610 kg |
| Balení - šířka: | 250 mm |
| Balení - tloušťka: | 130 mm |
| Balení - výška: | 80 mm |
4 990 Kč
–14 %
Polysan RETRO vanová souprava pro vnější instalaci, řetízek, včetně sifonu, chrom 71689
Skladem za 1-2 měsíce
4 291 Kč
6 690 Kč
–14 %
Polysan RETRO vanová souprava pro vnější instalaci, řetízek, včetně sifonu, bronz 71690
Skladem (expedice do 3 dnů)
5 753 Kč
4 990 Kč
–14 %
Polysan CHARLESTON vanová souprava pro vnější instalaci, řetízek, včetně sifonu, chrom 71687
Skladem (expedice do 3 dnů)
4 291 Kč
6 690 Kč
–14 %
Polysan CHARLESTON vanová souprava pro vnější instalaci, řetízek, včetně sifonu, bronz 71688
Skladem za 1-2 měsíce
5 753 Kč
5 490 Kč
–14 %
Sapho TURSI nástěnná vanová baterie, chrom TI010
Skladem (expedice do 3 dnů)
4 721 Kč
5 690 Kč
–14 %
Sapho ICONIC nástěnná vanová baterie, černá mat AF010B
Skladem (expedice do 3 dnů)
4 893 Kč
6 590 Kč
–14 %
Sapho ICONIC nástěnná vanová baterie, zlato mat AF010GB
Skladem (expedice do 3 dnů)
5 667 Kč
Sapho5
7 590 Kč
–14 %
Sapho TURSI nástěnná vanová baterie, černá mat TI010B
Skladem (expedice do 3 dnů)
6 527 Kč
Sapho5
7 790 Kč
–14 %
Sapho FORATA nástěnná vanová baterie, bílá mat FT010/14
Skladem za 3-4 měsíce
6 699 Kč
Sapho5
7 790 Kč
–35 %
Sapho FORATA nástěnná vanová baterie, černá mat FT010/15
Skladem (expedice do 3 dnů)
4 990 Kč
8 390 Kč
–8 %
Aqualine CETO vanová baterie s připojením do podlahy, chrom BV357
Skladem (expedice do 3 dnů)
7 719 Kč
7 390 Kč
–14 %
Polysan CHARLESTON vanová souprava pro vnější instalaci, řetízek, včetně sifonu, zlato 71799
Skladem za 1-2 měsíce
6 355 Kč
7 290 Kč
–14 %
Polysan RETRO vanová souprava pro vnější instalaci, řetízek, včetně sifonu, zlato 71791
Skladem za 1-2 měsíce
6 269 Kč
5 590 Kč
–14 %
Sapho KIRKÉ nástěnná vanová baterie, zlato KI10Z
Skladem za 1-2 měsíce
4 807 Kč





