Sapho Sprchové kolínko mezi hlavici a hadici 1/2", mosaz/chrom AR067
Kód: AR067Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové hadice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8590913825231 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Výška: | 58 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | K baterii na okraj vany |
| Balení - hmotnost: | 0.060 kg |
| Balení - šířka: | 30 mm |
| Balení - tloušťka: | 30 mm |
| Balení - výška: | 60 mm |





