Sapho GO tříprvková termostatická baterie na okraj vany, chrom TH102
Kód: TH102Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové baterie |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.57 kg |
| EAN: | 8590913854408 |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 3.57 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Tvar: | Kruhové |
| Typ: | Na okraj vany |
| Vícekus: | 1 |
| Záruční doba: | 5 let |
| Balení - hmotnost: | 3.618 kg |
| Balení - šířka: | 220 mm |
| Balení - tloušťka: | 375 mm |
| Balení - výška: | 174 mm |





