Sapho Sprchová hadice pro výsuvné sprchy, F1/2"-M3/8", 175cm, chrom FLE16
Kód: FLE16Související produkty
Detailní popis produktu
Anti-twist systém
Systém, který zabraňuje přetočení. Je ukryt v kónusu hadice a zabraňuje jejímu překroucení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové hadice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8590913821257 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 1750 mm |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| Materiál: | Nerez |
| Ostatní: | Anti-twist systém |
| Průměr: | 14 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | K baterii na okraj vany |
| Balení - hmotnost: | 0.260 kg |
| Balení - šířka: | 200 mm |
| Balení - tloušťka: | 200 mm |
| Balení - výška: | 30 mm |





