Sapho Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 30-45mm, chrom CV1007
Kód: CV1007Související produkty
620 Kč
–14 %
Omp Tea HANDICAP umyvadlový sifon šetřící místo 5/4" odpad 32mm, chrom 126.013.5H
Skladem (expedice do 3 dnů)
533 Kč
820 Kč
–14 %
Bonomini KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
Skladem (expedice do 3 dnů)
705 Kč
195 Kč
–13 %
Sapho Prodloužení 5/4", 69mm, chrom CV1030
Skladem (expedice do 3 dnů)
168 Kč
169 Kč
–11 %
Bruckner Umyvadlový/bidetový sifon 5/4", DN40, bílá 151.125.0
Skladem (expedice do 3 dnů)
149 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
49 760 Kč
–14 %
Sapho Koupelnový set THEIA 120, dvojumyvadlo, bílá KSET-011
Skladem (expedice do 3 dnů)
42 793 Kč
4 990 Kč
–14 %
Sapho GINKO podomítková umyvadlová baterie, chrom 1101-07
Skladem (expedice do 3 dnů)
4 291 Kč
Detailní popis produktu
Click Clack uzavíratelná výpust
Jedná se o moderní variantu mechanismu uzavírání výpustí do umyvadel a van. Již nemusíte přemýšlet, kam odložit gumovou zátku, nebude překážet řetízek, odpadne nepohodlné ovládání zátky pomocí táhla u baterie. Systém Click Clack je ovládán pouhým stlačením zátky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8590913809866 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Speciální možnosti: | Uzavíratelná s přepadem |
| Tloušťka umyvadla: | 30-45 mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.350 kg |
| Balení - šířka: | 70 mm |
| Balení - tloušťka: | 70 mm |
| Balení - výška: | 100 mm |
825 Kč
–14 %
Omp Tea Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, max 80mm, chrom 7533.370.5
Skladem (expedice do 3 dnů)
709 Kč
745 Kč
–13 %
Silfra Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom WA43451
Skladem (expedice do 3 dnů)
641 Kč
525 Kč
–14 %
Sapho Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 5-65mm, chrom CV3004
Skladem (expedice do 3 dnů)
451 Kč
595 Kč
–13 %
Sapho Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 5-65mm, černá mat CV3004B
Skladem (expedice do 3 dnů)
512 Kč
590 Kč
–14 %
Sapho KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/černá mat 9595PR25K9
Skladem (expedice do 3 dnů)
507 Kč
595 Kč
–38 %
Omp Tea Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 10-45mm, chrom 7532.310.5
Skladem (expedice do 3 dnů)
365 Kč
625 Kč
–14 %
Sapho Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-55mm, zlato mat 542.742.5GB
Skladem (expedice do 3 dnů)
537 Kč
595 Kč
–13 %
Sapho Umyvadlová výpust 5/4", neuzavíratelná, velká zátka, 10-55mm, gun metal 542.742.5GM
Skladem (expedice do 3 dnů)
512 Kč
625 Kč
–14 %
Sapho Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 10-55mm, gun metal CV1002GM
Skladem (expedice do 3 dnů)
537 Kč
489 Kč
–12 %
Bruckner Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 10-55mm, chrom 151.307.1
Skladem (expedice do 3 dnů)
430 Kč
625 Kč
–14 %
Sapho Umyvadlová výpust s táhlem, chrom SCA11
Skladem (expedice do 3 dnů)
537 Kč





