Sapho KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/černá mat 9595PR25K9
Kód: 9595PR25K9Související produkty
1 290 Kč
–7 %
Aqualine SINTRA stojánková umyvadlová baterie, černá mat SX002B
Skladem (expedice do 3 dnů)
1 187 Kč
960 Kč
–8 %
Aqualine SINTRA umyvadlová baterie s otočnou hubicí, černá mat SX001B
Skladem (expedice do 3 dnů)
883 Kč
23 579 Kč
–13 %
Sapho OASIS keramické umyvadlo volně stojící ø 40x89cm, bílá/dub cardamom AS408-K2776
Skladem za 1-2 měsíce
20 290 Kč
23 579 Kč
–13 %
Sapho OASIS keramické umyvadlo volně stojící ø 40x89cm, bílá/dub pimento AS408-K2774
Skladem (expedice do 3 dnů)
20 290 Kč
23 579 Kč
–13 %
Sapho OASIS keramické umyvadlo volně stojící ø 40x89cm, bílá/dub alabama AS408-H3331
Skladem za 1-2 měsíce
20 290 Kč
23 579 Kč
–13 %
Sapho OASIS keramické umyvadlo volně stojící ø 40x89cm, bílá/beton pearl grey AS408-44375
Skladem za 1-2 měsíce
20 290 Kč
23 579 Kč
–13 %
Sapho OASIS keramické umyvadlo volně stojící ø 40x89cm, bílá/beton infinity AS408-42238
Skladem (expedice do 3 dnů)
20 290 Kč
23 579 Kč
–13 %
Sapho OASIS keramické umyvadlo volně stojící ø 40x89cm, carina AS408-41
Skladem za 1-2 měsíce
20 290 Kč
23 579 Kč
–13 %
Sapho OASIS keramické umyvadlo volně stojící ø 40x89cm, siena AS408-42
Skladem za 1-2 měsíce
20 290 Kč
23 579 Kč
–13 %
Sapho OASIS keramické umyvadlo volně stojící ø 40x89cm, agila AS408-43
Skladem za 1-2 měsíce
20 290 Kč
23 579 Kč
–13 %
Sapho OASIS keramické umyvadlo volně stojící ø 40x89cm, verde AS408-44
Skladem za 1-2 měsíce
20 290 Kč
26 779 Kč
–13 %
Sapho OASIS keramické umyvadlo volně stojící 40x89x48cm, police ke stěně, bílá/dub cardamom AS548-K2776
Skladem za 1-2 měsíce
23 042 Kč
26 779 Kč
–13 %
Sapho OASIS keramické umyvadlo volně stojící 40x89x48cm, police ke stěně, carina AS548-41
Skladem za 1-2 měsíce
23 042 Kč
26 779 Kč
–13 %
Sapho OASIS keramické umyvadlo volně stojící 40x89x48cm, police ke stěně, siena AS548-42
Skladem za 1-2 měsíce
23 042 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.71 kg |
| EAN: | 8590913999178 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá mat |
| Hmotnost: | 0.71 kg |
| Materiál: | Plast |
| Průměr odpadu: | 32 mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.710 kg |
| Balení - šířka: | 325 mm |
| Balení - tloušťka: | 125 mm |
| Balení - výška: | 60 mm |
575 Kč
–8 %
Aqualine Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm kulatý, chrom CV1003
Skladem (expedice do 3 dnů)
529 Kč
415 Kč
–7 %
Aqualine Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, chrom CV1006
Skladem (expedice do 3 dnů)
382 Kč
445 Kč
–13 %
Sapho Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 30-45mm, chrom CV1007
Skladem (expedice do 3 dnů)
383 Kč
415 Kč
–13 %
Sapho Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, malá zátka, 30-45mm, chrom CV1008
Skladem (expedice do 3 dnů)
357 Kč





