Sapho CLASSIC stojánková umyvadlová baterie vysoká, olejem gumovaný bronz AZ006WB
Kód: AZ006WBSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:- Dokumenty - Údržba
- Dokumenty - 3D modely
- Dokumenty - 3D modely
- Dokumenty - 3D modely
- Dokumenty - Záruční list
Umyvadlové baterie jsou nejpoužívanějším typem baterií, proto jsme rozšířili jejich nabídku. Lze je kombinovat s termostatickými bateriemi do sprchového koutu, či se samostatnými bateriemi na okraj vany. V sérii uvedené baterie postrádají příbuzné baterie stejného designu pro další instalace, jsou v nabídce solitérní, přesto pro svou originalitu jistě najdou své příznivce. V sérii naleznete i speciální vysoké baterie k umístění na desku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojánkové vysoké baterie |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.19 kg |
| EAN: | 8590913115363 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá mat |
| Druh ovládání: | Páka |
| Hmotnost: | 2.19 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35 mm |
| Série: | SOLITER |
| Tvar: | Retro |
| Výška: | 288 mm |
| Výška výtoku: | 220 mm |
| Záruční doba: | 6 let |
| Instalace: | Stojánková |
| Balení - hmotnost: | 2.190 kg |
| Balení - šířka: | 440 mm |
| Balení - tloušťka: | 270 mm |
| Balení - výška: | 76 mm |





