Sapho Držák sprchy kulatý otočný, s vyústěním, chrom SUP4B
Kód: SUP4BSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyústění sprchy s držákem |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 8024587002952 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hloubka: | 96 mm |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Průměr: | 62 mm |
| Šířka: | 62 mm |
| Tvar: | Retro |
| Výška: | 62 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Nástěnná |
| Balení - hmotnost: | 0.330 kg |
| Balení - šířka: | 130 mm |
| Balení - tloušťka: | 80 mm |
| Balení - výška: | 70 mm |





