Sapho Vyústění pro baterie 1209-05 a 1209-09 k umístění na bok skříňky, chrom SG204
Kód: SG204Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyústění sprchy s držákem |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8590913846373 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hloubka: | 67 mm |
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | Pevné |
| Šířka: | 50 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 50 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.360 kg |
| Balení - šířka: | 120 mm |
| Balení - tloušťka: | 90 mm |
| Balení - výška: | 65 mm |





