Sapho JAPURA umyvadlo zápustné, litý mramor, 55x36cm, černá mat 50135B
Kód: 50135BSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zápustná umyvadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 8590913116070 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 360 mm |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Materiál: | Litý mramor |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Rozměr: | 55x12,2x36 cm |
| Šířka: | 550 mm |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ umyvadla: | Zápustné umyvadlo |
| Výška: | 122 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Zápustné, Pod desku |
| Balení - hmotnost: | 7.000 kg |
| Balení - šířka: | 570 mm |
| Balení - tloušťka: | 380 mm |
| Balení - výška: | 144 mm |





