Sapho KAI podomítkový sprchový set s pákovou baterií, otočný přepínač, 2 výstupy, chrom KA43-03
Kód: KA43-03Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Válcové tělo a hranatá hubice nebo hranaté tělo a hranatá hubice, tyto nadčasově působící varianty najdete v nabídce série KAI. Jednotný design podtrhuje masivní páka, která tvarově koresponduje s výtokovými hubicemi. KAI nabízíme v chromu a černé mat.
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sapho KAI |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.623 kg |
| EAN: | 8590913134319 |
| Balení: | 6 ks |
| Barva: | Chrom |
| Druh ovládání: | Páka |
| Funkce sprchy: | Déšť, Masáž, Déšť/Masáž |
| Hmotnost: | 4.623 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | AntiCalc, 2 výstupy |
| Průměr kartuše: | 35 mm |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Série: | KAI |
| Tvar: | Kruhové |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Podomítková |
| Balení - hmotnost: | 4.623 kg |





