Sapho Koupelnový set PUNO 60, zlato mat / černá KSET-029
Kód: KSET-029Související produkty
1 490 Kč
–14 %
Sapho Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
Skladem (expedice do 3 dnů)
1 281 Kč
895 Kč
–13 %
Isvea Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 20-70mm, černá mat 38TP0163I
Skladem (expedice do 3 dnů)
770 Kč
710 Kč
–13 %
Arco ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8", anticalc, černá 202511
Skladem (expedice do 3 dnů)
611 Kč
1 590 Kč
–14 %
Gedy PIRENEI dávkovač mýdla 110 ml, mléčné sklo, černá mat PI8114
Skladem (expedice do 3 dnů)
1 367 Kč
1 090 Kč
–14 %
Gedy PIRENEI sklenka, mléčné sklo, černá mat PI1014
Skladem (expedice do 3 dnů)
937 Kč
1 790 Kč
–14 %
Gedy PIRENEI dvojitý držák ručníků otočný 350mm, černá mat PI2314
Skladem (expedice do 3 dnů)
1 539 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytkové sestavy |
|---|---|
| Hmotnost: | 22.303 kg |
| EAN: | 8590913952760 |
| Balení: | 5 ks |
| Barva: | Zlato mat |
| Hmotnost: | 22.303 kg |
| Materiál: | Ocel |
| Šířka: | 600 mm |
| Typ skříňky: | Otevřená |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Typ zrcadla: | Zrcadla v rámu |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | K postavení |
| Balení - hmotnost: | 22.303 kg |
Sapho5
ZDARMAZDARMA
23 120 Kč
–14 %
Sapho Koupelnový set NIRONA 70, dub Mocca KSET-020
Skladem za 1-2 měsíce
19 882 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
32 320 Kč
–14 %
Sapho Koupelnový set ELLA 80, bílá KSET-022
Skladem za 1-2 měsíce
27 794 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
38 210 Kč
–14 %
Sapho Koupelnový set CIRASA 81, dub alabama KSET-031
Skladem za 1-2 měsíce
32 860 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
32 530 Kč
–14 %
Sapho Koupelnový set CIRASA 50, borovice rustik KSET-032
Skladem za 1-2 měsíce
27 974 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
22 000 Kč
–20 %
Sapho Koupelnový set ODETTA 70+30, bílá/jilm bardini KSET-056
Skladem za 1-2 měsíce
17 600 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
25 270 Kč
–14 %
Sapho Koupelnový set WAVE 80, bílá KSET-047
Skladem (expedice do 3 dnů)
21 731 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
29 770 Kč
–14 %
Sapho Koupelnový set VIOLETA 60, bílá mat KSET-043
Skladem (expedice do 3 dnů)
25 601 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
25 460 Kč
–14 %
Sapho Koupelnový set PUNO 60, černá mat KSET-035
Skladem (expedice do 3 dnů)
21 894 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
38 100 Kč
–14 %
Sapho Koupelnový set SITIA 80, bílá mat KSET-033
Skladem za 1-2 měsíce
32 765 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
36 930 Kč
–14 %
Sapho Koupelnový set ODETTA 70, bílá KSET-055
Skladem za 1-2 měsíce
31 759 Kč
Sapho5
ZDARMAZDARMA
37 630 Kč
–14 %
Sapho Koupelnový set SITIA 80, dub alabama KSET-034
Skladem za 1-2 měsíce
32 360 Kč





