Sapho Kovová úchytka, 180, 5/160mm, zlato mat DM260
Kód: DM260Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k nábytku |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.123 kg |
| EAN: | 8590913933899 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Zlato mat |
| Hloubka: | 26 mm |
| Hmotnost: | 0.1232 kg |
| Materiál: | Slitina zinku |
| Rozměr: | 18,5x1,5x2,6 cm |
| Šířka: | 185 mm |
| Výška: | 15 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.123 kg |
| Balení - šířka: | 180 mm |
| Balení - tloušťka: | 27 mm |
| Balení - výška: | 15 mm |





