Sapho LUCIOLA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x48cm, bílá 50122
Kód: 50122Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dvojumyvadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 25.69 kg |
| EAN: | 8590913831720 |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 48.00 cm |
| Hmotnost: | 25.69 kg |
| Materiál: | Litý mramor |
| Počet otvorů: | 2 otvory |
| Přepad: | ANO |
| Rozměr: | 120x48 cm |
| Série: | LUCIOLA |
| Styl: | Obdélník |
| Šířka: | 120.00 cm |
| Typ: | Do nábytku |
| Vícekus: | 1 |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 25.690 kg |
| Balení - šířka: | 1220 mm |
| Balení - tloušťka: | 520 mm |
| Balení - výška: | 190 mm |





