Sapho LUGANO keramické umyvadlo na desku, Ø 40cm, bílá AR491
Kód: AR491Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8590913864759 |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet otvorů: | 1 otvor |
| Přepad: | NE |
| Rozměr: | Ø41x11,5 cm |
| Speciální možnosti: | Tenkostěnné |
| Styl: | Kruh |
| Šířka: | 41.00 cm |
| Typ: | Na postavení |
| Vícekus: | 1 |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 10.000 kg |
| Balení - šířka: | 440 mm |
| Balení - tloušťka: | 440 mm |
| Balení - výška: | 145 mm |





