Sapho MATTEO keramické umyvadlo na desku 65x40cm, bílá 3064-KL
Kód: 3064-KLSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Hmotnost: | 13.957 kg |
| EAN: | 8590913135323 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 400 mm |
| Hmotnost: | 13.957 kg |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Rozměr: | 65x12,5x40 cm |
| Šířka: | 650 mm |
| Tvar: | Ovál/Elipsa |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Výška: | 125 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | K postavení |
| Balení - hmotnost: | 13.957 kg |
| Balení - šířka: | 655 mm |
| Balení - tloušťka: | 470 mm |
| Balení - výška: | 170 mm |





