Sapho OASIS podstavec pod umyvadlo, LED difuzor, ø 400x745mm, beton pearl grey AS708-44375
Kód: AS708-44375Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:HPL laminát
Kompaktní desky HPL, nebo-li vysokotlakého laminátu, jsou homogenním materiálem ideálním pro precizní zpracování. Jsou vhodné zejména do oblastí se zvláštními hygienickými požadavky a zvýšenými nároky na odolnost proti vlhkosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 9.2 kg |
| EAN: | 8590913135927 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Šedá |
| Hloubka: | 400 mm |
| Hmotnost: | 9.2 kg |
| Materiál: | HPL laminát, PVC |
| Průměr: | 400 mm |
| Rozměr: | 40x74,5 cm |
| Šířka: | 400 mm |
| Výška: | 745 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 9.200 kg |
| Balení - šířka: | 420 mm |
| Balení - tloušťka: | 420 mm |
| Balení - výška: | 760 mm |





