Sapho ISPIR betonové umyvadlo včetně výpusti, 40cm, černý granit AR476
Kód: AR476Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:- Ošetřeno voděodolnou nanovrstvou, která zároveň usnadňuje čištění
- Není určeno pro venkovní použití
- Balení obsahuje: Výpust Click-Clack s betonovou zátkou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.96 kg |
| EAN: | 8590913128721 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení obsahuje: | Výpust |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 400 mm |
| Hmotnost: | 6.96 kg |
| Materiál: | Beton |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Průměr: | 400 mm |
| Přepad: | NE |
| Rozměr: | 40x12 cm |
| Šířka: | 400 mm |
| Tvar: | Kruh |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Výška: | 120 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | K postavení |
| Balení - hmotnost: | 6.960 kg |
| Balení - šířka: | 530 mm |
| Balení - tloušťka: | 540 mm |
| Balení - výška: | 200 mm |





