Sapho PAX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom XA43
Kód: XA43Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Série vodovodních baterií PAX nabízí oblíbený design, díky němuž se baterie dobře kombinují s ostatním zařízením koupelny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sapho PAX |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.047 kg |
| EAN: | 8590913129575 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Druh ovládání: | Páka |
| Hmotnost: | 2.047 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | 2 výstupy |
| Průměr kartuše: | 35 mm |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Série: | PAX |
| Šířka: | 160 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 160 mm |
| Záruční doba: | 6 let |
| Instalace: | Podomítková |
| Balení - hmotnost: | 2.047 kg |
| Balení - šířka: | 180 mm |
| Balení - tloušťka: | 220 mm |
| Balení - výška: | 100 mm |





