Sapho PAX podomítkový sprchový set s pákovou baterií, 2 výstupy, chrom XA42-03
Kód: XA42-03Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Série vodovodních baterií PAX nabízí oblíbený design, díky němuž se baterie dobře kombinují s ostatním zařízením koupelny.
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podomítkové sprchové sety |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.312 kg |
| EAN: | 8590913134449 |
| Balení: | 6 ks |
| Barva: | Chrom |
| Druh ovládání: | Páka |
| Funkce sprchy: | Déšť, Masáž, Déšť/Masáž |
| Hmotnost: | 4.312 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | AntiCalc, 2 výstupy |
| Průměr kartuše: | 35 mm |
| Přepínač na sprchu: | Tlakový |
| Série: | PAX |
| Tvar: | Hranaté |
| Instalace: | Podomítková |
| Balení - hmotnost: | 4.312 kg |





