Sapho Podomítková sprchová termostatická baterie, box, 3 výstupy, chrom 1102-63
Kód: 1102-63Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.65 kg |
| EAN: | 8590913880551 |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 3.65 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Přepínač: | Otočný |
| Série: | LATUS |
| Speciální možnosti: | Třícestné |
| Tvar: | Hranaté |
| Typ: | Podomítková |
| Vícekus: | 1 |
| Záruční doba: | 6 let |
| Balení - hmotnost: | 3.508 kg |
| Balení - šířka: | 175 mm |
| Balení - tloušťka: | 240 mm |
| Balení - výška: | 170 mm |





